tmoblie  +48     783 165 510            +48     519 492 611

location

Legnica

al. Czerwonych Maków 15

Zostań nszym dystrybutorem!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami to nie zwlekaj, skontaktuj się z nami

 Oferujemy atrakcyjne ceny!

Nasze produkty cieszą się wysoką jakością wykonania i stosunkowo niską ceną.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

JUŻ

9875

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

cennik

Dlaczego warto...

współpracowac z naszą firmą ?

Stawiamy na wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zamówień. W sposób ciągły dążymy do poprawy i optymalizacji procesów zakupowych i logistycznych dzięki czemu możemy oferować państwu jeszcze bardziej konkurencyjne ceny. Nie ograniczamy się do tradycyjnych metod handlu. Każde zamówienie jest dla nas szansą do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy że innowacyjność rzetelność i dynamika jest podstawą naszego rozwoju. Jesteśmy przygotowani na realizację zamówieni jednostkowych oraz hurtowych w zakresie odzieży zawodowej, artykułów BHP i akcesorii.  Te atuty dają państwu gwarancje, że jesteśmy poważnym partnerem w biznesie.

90

Realizacja projektów

Zapewniamy także profesjonalne porady z zakresu doboru produktów. Do każdego zamówienia  podchodzimy w indywidualny sposób i jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde powierzone Nam zadanie. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli, co jest gwarantem ich jakości. Indywidualne podejście do każdego klienta przez nasz zespół profesjonalistów to właśnie tajemnica naszego sukcesu!

60

Modern Company 

Jarosław Werner

 

location

Adres firmy:

al. Czerwonych Maków 15

59-220 Legnica

NIP: 695 136 18 06

REGON:  383535738

 
con

Telefony kontaktowe:

 

+ 48  512 312 224

+ 48  504 524 115

mail:  biuro@modernbhp.pl

 

 

Prześlij nam swoje zapytanie

            Odpowiemy jak najszybciej to możliwe

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Modern Company Jarosław Werner al. Czerwonych Maków 15, 59-220 Legnica w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka