tmoblie  +48     519 492 611

location

Legnica

al. Czerwonych Maków 15


Komplet medyczny ACTIVE

 

 

 

 

 

Komplet medyczny o nowoczesnym i sportowym charakterze został wykonany z najwyższą starannością i estetyką, dzięki czemu zyskał grono wielbicielek. Ten model jest bardzo praktyczny - w dwóch kieszeniach bluzy i dwóch kieszeniach spódnicy pomieścisz wszystkie swoje niezbędne drobiazgi, które zawsze będziesz mieć pod ręką, w spódnicy znajduję się gumka oraz trok, który zapewni idealne dopasowanie w pasie. Do uszycia kompletu użyliśmy wytrzymałej tkaniny dedykowanej do produkcji odzieży medycznej, gwarantując wytrzymałość oraz wygodę. Z boku zastosowaliśmy rozciagliwy lampas, który zapewni dopasowanie bluzy i spódnicy do ciała. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Uniform medyczny znajdzie zastosowanie nie tylko jako odzież medyczna, ale napewno sprawdzi się w wielu zawodach w których wygoda, nowoczesność i elegancja to istotny element.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komplet medyczny SOFT 

 

 

 

 

 

Odzież medyczna wymaga zastosowania wyjatkowej tkaniny, która jednocześnie musi zapewnić komfort oraz trwałość użytkowania. Komplet medyczny SOFT produkowany przez M&C Modern Company to wyrób polski spełniajacy najwyższe standardy. Zaletą naszego Uniformu medycznego jest przepuszczanie powietrza, tkanina jest cieńka dlatego żeby użytkownik w pomieszczeniach o wyższych temperaturach nie pocił się nadmiernie. Bluza i spodnie medyczne SOFT świetnie sprawdzi się jako odzież spodnia czyli taka na którą można założyc dodatkowo kombinezon ochronny czy medyczny fartuch jedniorazowy. Komplet można prać w temperaturze 40 stopni a prasować w temperaturze nawet 200stopni celsjusza. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantując trwałość kolorów przez długi czas. Komplet medyczny oferowany jest w naszym sklepie internetowym www.modernbhp.pl w rozmiarach od XS do 4XL w 7-miu wariantach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

 

Wyglad Twojego pracownika przekłada się bezpośrednio na to jak jesteś postrzegany przez swoich klientów. M&C od samego poczatku swojej działalności wychodzi z zasady 'zadowolony klient to nasz klient"  dlatego  cenimy sobie wysoką jakość, elegancję, komfort i nowoczesny design naszej odzieży medycznej i gastronomicznej. Obalamy stereotypy o białych kolorach odzieży medycznej, o braku odzieży dla gastronomii. Pokazujemy że odzież  może być funkcjonalna i jednocześnie zachowywać powagę Twojego zawodu. Dbamy o to aby Twój profesjonalizm wyrażał się również w Twoim wyglądzie. Zdajemy sobie sprawę, że zakupy w dzisiejszych czasach nie są łatwe, dlatego stworzylismy sklep internetowy na miare XXI wieku w którym zakupisz swoje ulubione produkty. Nasze towary na terenie całej Europy