tmoblie  +48     783 165 510            +48     519 492 611

location

Legnica

al. Czerwonych Maków 15

Bluza medyczna M96RK

 

 

 

 

 

Bluza medyczna wyprodukawana w Polsce przez M&C Modern Company. Fartuszek wykonany z tkaniny 50% bawełny i 50% poliestru dedykowanej dla branży medycznej posiada dwie pojemne kieszenie wykończone lamówką. Bluza przeznaczona jest jako odzież medyczna dla pracowników branży medycznej, kosmetycznej lub fryzjerskiej. Fartuszek można połączyć ze spodniami medycznymi (cygaretki M14, joggery medyczne M15) które wykonane są z tej samej tkaniny tworząc wysokiej jakości strój medyczny.

 

 

 

Bluza medyczna SOFT  - krótki rękaw

 

 

 

 

 

Bluza medyczna SOFT wymaga zastosowania wyjatkowej tkaniny, która jednocześnie musi zapewnić komfort oraz trwałość użytkowania. Bluza medyczna SOFT produkowana przez M&C Modern Company to wyrób polski spełniajacy najwyższe standardy. Zaletą naszej bluzy medycznej jest przepuszczanie powietrza, tkanina jest cieńka dlatego żeby użytkownik w pomieszczeniach o wyższych temperaturach nie pocił się nadmiernie. Bluza i spodnie medyczne SOFT świetnie sprawdzi się jako odzież spodnia czyli taka na którą można założyc dodatkowo kombinezon ochronny czy medyczny fartuch jedniorazowy. Komplet można prać w temperaturze 40 stopni a prasować w temperaturze nawet 200stopni celsjusza. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantując trwałość kolorów przez długi czas. Komplet medyczny oferowany jest w naszym sklepie internetowym www.modernbhp.pl w rozmiarach od XS do 4XL w 7-miu wariantach kolorystycznych.

 

 

Bluza medyczna SOFT - 3/4

 

 

 

 

 

Bluzy medyczne serii M90W i M94 charakteryzuje rękaw o długości 3/4 oraz biała lamówka. Bluzy znajdą zastosowanie w branży medycznej ale także dla Pań kosmetyczek czy fryzjerek. Cieszą się popularnością wśród pracowników domów opieki społecznej, przedszkoli. Wykonane są ze 100% bawełny co zapewnia im przewiewność podczas długiego dnia pracy.